Keramikos pamokos

Žiedimo pamokos

Žiedimo užsiėmimai vyksta individualiai (arba pagal norus grupėje) kiekvieną savaitę, laikai susitariami asmeniškai;

Suteikiamos visos reikalingos priemonės (molio ir glazūrų žaliavos, reikiami įrankiai ir darbo drabužiai);
Išdegami sukurti keramikos darbai.

1 pamokos trukmė 2 val.
1 pamoka - 30 eur;   2 pamokos - 60 eur;
4 pamokos - 110 eur;   8 pamokos - 200 eur.


„Ramūs moliai“ kviečia Jus tapti kūrėjais ir išmokti žiesti bei pasigaminti puodelį, indelį, vazelę sau arba artimam žmogui. Keraminiai daiktai suteikia jaukumo namams, o jų gaminimo procesas – ramybę. Mokysitės studijoje su vaizdu į Nerį, o žiedimo meno mokys keramikos ekspertas, profesionalus žiedimo meistras Andrius Sabaliauskas. Pamatysite, kaip besisukant žiedimo ratui iš beformio molio gabalo pasaulį išvysta indas iš Jūsų fantazijos. Šis kūrybinis procesas suteiks nepamirštamų emocijų. Pradėję žiesti pajusite ypatingą molio magiją!

Keramika… Tai, kas mus nuolat supa.. Ar kada nors buvote susimąstę, kad tai – vienas pagrindinių civilizacijos atributų, tai, kas suteikia namams – jaukumo, o sielai – ramybės pojūtį ir estetinį pasitenkinimą.
Bet mūsų aplinkoje dažnai dominuoja standartiniai, vienodi daiktai, neturintys nei gyvasties, nei savojo veido. „Ramūs moliai“, tuo tarpu, kviečia prisiliesti prie kur kas subtilesnio dalyko, kuriame nėra skubėjimo, bėgimo nuo savęs, o yra panašus į meditaciją procesas – ir išmokti žiesti.
Jaukioje studijoje, su nuostabiu vaizdu į Neries pakrantę, šio meno Jus mokins jaunosios kartos profesionalus žiedimo meistras, keramikos ekspetas Andrius Sabaliauskas.
Žiedimo ratas – kaip nedidelis Visatos modelis. Štai žiedo vidury atsiduria beformis molio gabalas. Besisukant žiedui, sukasi ir molis. Ir kaip atsiranda planeta ar žvaigždė, taip pat stebuklingai iš po keramiko rankų gimsta dar iki tol pasauly neegzistavęs dalykas – ąsotis, puodelis, ar kokia figūrėlė – svarbu įjungt fantaziją.
Visas procesas – „pure magic“, (tikrų tikriausia magija), kai cilindro formos vaza virsta grakščia piala, puodeliu, vazele ir atvirkčiai, lyg siurealistiniuose filmuose keičianti savo pavidalą materija. Ir kiekvienas objektas – visiškai unikalus, nešantis savyje Kūrėjo antspaudą. Ar norite tapti Kūrėju? Ir pačiam pasigaminti indą, puodelį, o gal peleninę, žvakidę? Sunku sugalvoti geresnę dovaną mylimam žmogui – padovanoti puodelį, iš kurio gerdamas, jis šiltai Jus prisimins. Nes Jūs įdėjot į šį puodelį dalelę savo sielos.

KONTAKTAI

Užsakymai Edukacijos, užsiėmimai, pamokos, kursai Keramikos užsiėmimai Vilniuje Keramikos kursai Vilniuje Keramikos privačios pamokos Vilniuje Keramikos individualios pamokos Vilniuje Keramikos grupinės pamokos Vilniuje Keramikos pamokos Žiedimas Žiedimas Žiedimo užsiėmimai Žiedimo pamokos Žiedimo kursai Dovanų kuponai Grupinės pamokos keramikos studijoje Šventė keramikos studijoje Teambuilding keramikos studijoje Pasimatymas keramikos studijoje Mergvakaris keramikos studijoje Bernvakaris keramikos studijoje Gimtadienis keramikos studijoje Molinės metinės keramikos studijoje Keramikos darbų degimas Molio darbų degimas Keramikos degimas Keramikos darbų degimas KERAMIKOS KROSNIS NUOMA VILNIUS Žiedimo staklių nuoma Žiedimo staklių nuoma Keramikos krosnių remontas Elektrinių keramikos krosnių remontas Keramikos studijos ir įrangos nuoma filmavimams